Подарунки до Дня Саврані

Як вже зазначалося раніше, до Дня Саврані Савранська селищна рада  приготували подарунок, а саме завершення капремонту та благоустрою території приміщення початкової школи (по вул. Мар’янівській, колишня - Жовтневої революції), де буде розміщено дитячий садок. На що цього року  із бюджету селищної ради використано майже 1496 тис. грн.

010203

040506

0711

За допомоги депутатів минулого скликання, діючих депутатів селищної ради, виконавчого комітету  селищної ради, працівників благоустрою селищної ради, працівників Савранської РДА, батьків, працівників дитячого садочку «Веселка» з 3 жовтня 2016 року розпочне свою роботу нове приміщення дитячого садочку.

 садик новый размерсадик3 новый размерсадик4 новый размер

Щиро вдячні підприємцям, які надавали техніку для благоустрою території: ФГ «Білоус», ФГ «Грубань», СЗПТ, ФГ «Коровенко», Населенку О.М, ПП Довбні В.С. та керівникам і працівникам його підрозділів, які виготовили меблі та дитячі будиночки. Особлива подяка Дергачову І.В. та працівниками ТОВ «Авантаж», Заслуженому будівельнику України Мурадову Фемістоклу Герасімовичу, «ТОВ «Агросервіс» та всім будівельникам, які відремонтували будівлю та працювали над облаштуванням території.

 

Є ще один гарний подарунок молоді від селищної ради – відкриття тренажерного залу. Він розміщений у приміщенні колишнього побуткомбінату на першому поверсі. На ремонтні роботи та придбання спортобладнання депутати селищної ради виділили 136 тис. грн., долучились і підприємці селища. (Фото з відкриття тренажерного залу)

20160910 142156 новый размер20160910 142204 новый размер

Друк