День довкілля

На підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій, з метою розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією "Дерево-Життя" та іншими громадськими ініціативами, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 в Україні День довкілля проводиться щороку у третю суботу квітня. Цього року цей день відзначатиметься 16 квітня.

Довідково: Всесвітній День Довкілля був заснований Генеральною Асамблею ООН в 1972 році до відкриття Стокгольмської конференції «Людське середовище». Інша резолюція прийнята Генеральною Асамблеєю в той же день привела до утворення ЮНЕП. В багатьох країнах світу ця щорічна подія підсилює політичну увагу та активізує діяльність в захист довкілля.

Шановні Савранчани!
Традиційно третьої суботи квітня ми відзначаємо День довкілля.
Цією акцією передбачено проведення комплексу заходів, спрямованих на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрій селища та прилеглих до нього територій, зокрема впорядкування дитячих та спортивних майданчиків, створення нових зелених зон, висаджування саджанців дерев, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань шляхом проведення у навчальних закладах науково-практичних конференцій, виставок, конкурсів тощо.
Хотілося б, аби ця доброчинна природоохоронна акція згуртувала всіх небайдужих до проблем, які ми самі завдаємо природі. Бiльш нiж коли-небудь, життя на Землi вимагає вiд нас вiдчуття загальної вiдповiдальностi за всi iншi форми життя. Чистота селища починається з чистоти власної оселі, вулиці тому кожен має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру Савранську весну.

Від імені Савранської селищної ради висловлюємо щиру вдячність усім за підтримку та активну участь у заходах, присвячених Дню Довкілля-2011.

Селищний голова В.І.Юзьков

Всміхається сонце привітно й ласкаво,
Цей день на планеті хай ясно сія.
Час радісно лине змістовно, цікаво,
Нехай розквітає вся наша земля.

Друк