СВЯТКУВАННЯ 621-РІЧНИЦІ ДНЯ САВРАНІ

Шановні Савранчани та гості!

 Запрошуємо представників підприємств, установ, громадських та релігійних організацій, підприємців, майстрів декору, жителів, гостей селища Саврань та всіх бажаючих, які проживають за його межами, прийняти участь у конкурсі на кращу фотозону «Моя Саврань».

Конкурс  відбудеться під час святкування Дня селища 14 вересня 2019 року у парку біля Будинку культури з 12:00 до 18:30 год. Під час конкурсу всі бажаючі матимуть можливість сфотографуватися біля фотозони, яка найбільше сподобалася. Переможцем стане той учасник, чия  фотозона отримає найбільшу кількість голосів. Переможці конкурсу отримають призи та подарунки.

Долучайтеся до конкурсу та святкуйте разом з нами!

 

Виконавчий комітет Савранської селищної ради

 

До уваги жителів селища Саврань та району, а також гостей селища!

У суботу, 14 вересня, у вас є можливість відвідати виставку-ярмарок домашніх тварин та птиці (кролики, нутрії, голуби, кури, гуси, фазани,). Ви зможете не лише прийти зі своїми дітлахами та провести час, розглядаючи пташок та тваринок, але і за бажанням придбати їх.

Виставка проходитиме в смт. Саврань, на території парку відпочинку по вул. Соборній, 32, біля будинку культури з 7-ї години ранку.  

    

   Виконавчий комітет Савранської селищної ради

П Р О Г Р А М А

проведення святкування Дня Саврані

14 вересня 2019 року

7-00 Виставка-ярмарка домашніх тварин та птиці (парк відпочинку вул. Соборна).

8-00 Святкові молебні во славу Саврані у храмах селища.

9-00 Парад домашніх улюбленців (парк відпочинку вул. Соборна).

10-00 Футбол, між командами Савранської селищної ради та колективами Савранського району.

13-00 Циркова вистава для дітей в будинку культури, пригощання солодощами (безкоштовно).

14-00 Нагородження учасників футбольного турніру.

14-30 Малюнок на асфальті (вул. Осипенка, біля будинку культури).

16-00 Розпочнеться святкова хода від селищної ради головними вулицями селища Саврань та покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченко, пам’ятників загиблим воїнам.

16-30 Урочиста частина та святкова концертна програма «З Днем народження Саврань» на літньому майданчику в парку відпочинку.

Програма включає привітання ювілярів, конкурси: на кращу фотозону; підняття гирі, виставка народних умільців з демонстрацією майстер класу, ігри, розваги, лотерею, безкоштовне пригощання. Всіх переможців конкурсів буде відзначені цінними подарунками.

Будьте активними, шановні Савранчани!

  

Виконавчий комітет Савранської селищної ради

 

 

Друк