Привітання з нагоди відзначення 620-ї річниці святкування Дня Саврані

 

                                                  Дорогі Савранчани та гості!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування 620-ї річниці з дня заснування селища Саврань.
Традиційно День селища Саврань став улюбленим святом для дітей та дорослих Савранчан.
Вже одинадцятий рік поспіль у другу суботу вересня Саврань радо зустрічає своїх гостей та мешканців, які поспішають привітати її з днем народження.
У цей день наші талановиті мешканці можуть продемонструвати свою майстерність, а місцева влада звітує про свою діяльність.
Сьогодні приємно відзначити, що наше селище не знижує темпів свого розвитку і повною ходою вирішує питання, спрямовані в мабутнє. Саврань розбудовується та облагороджується. Наші мешканці можуть це спостерігати. За минулий та поточний роки ми встигли чимало. Проводиться капітальний ремонт автомобільних доріг та тротуарів, омолоджуються зелені насадження обабіч центральних вулиць селища. Поряд з цим ми займаємося благоустроєм території, боремося за чистоту нашого спільного дому, підтримуємо в належному стані селищні дороги, реконструюємо зовнішнє освітлення. Одним із питань селищної ради є також соціальний захист населення. За рахунок селищного бюджету виплачується заробітна плата техпрацівникам Савранської ЗОШ І-ІІІ ступенів, забезпечується здешевлене харчування та підвіз дітей до навчальних закладів.
Наша сьогоднішня Саврань – результат спільної роботи громади, селищної та районної влади. У розвиток селища кожного дня вносять свій вклад працьовиті мешканці. Щиро дякуємо вчителям, вихователям, лікарям, працівникам комунальних служб, працівникам сфери побутового обслуговування населення, будівельникам. Завдяки нашій спільній роботі, Саврань стає одним з найкращих населених пунктів Одеської області.
У цей святковий день прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя, достатку, наснаги у всіх ваших добрих справах. Нехай мир та добробут живуть на кожній вулиці, у кожному домі, у кожній родині, поєднуючи всіх нас у згуртовану та дружну громаду! Зі святом! З Днем селища!

 

Селищний голова                                            С.Г.Дужій

Друк