Саврані 617 років!

Шановні земляки!

  Саврань радо зустрічає своїх гостей та мешканців, які поспішають привітати її з Днем народження. Цього року їй виповнюється 617 років. Та попри такий солідний вік, вона залишається такою ж чарівною  і неповторною, якою знали її діди і прадіди.
  Саврань славиться своєю героїчною історією, самобутніми традиціями та прекрасною природою. Ця благодатна земля приваблює не тільки своєю красою, а й талановитими,працьовитими  та добрими людьми. Усі досягнення, якими багате селище, складаються з щоденної праці, знань і талантів його мешканців.
Разом ми розвиваємося, покращуємо благоустрій, набуваємо естетичного вигляду.

  Разом ми єдина і велика сім’я, яка прагне створити зручні й комфортні умови для життя.
  Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що життя не проходить даремно. Воно насичене подіями, напруженою працею. Завдяки щоденній копіткій роботі виконується селищний бюджет, сьогодні своєчасно сплачена заробітна плата  організаціям, якими опікується селищна рада.
Завдяки спільним зусиллям наше селище стає щороку світлішим, чистішим та ошатнішим, стає більш впорядкованим житловий фонд. Все вдається робити завдяки підприємствам та громадянам які сумлінно та відповідально наповнюють податками і зборами селищний бюджет. На окрему подяку заслуговують ті хто в цьому році працювали і допомагали селищу і не лише сплаченими податками, а і благодійною допомогою, участю у  наведенні належного санітарного стану.
  Не зважаючи на те, що  2015 рік не простий, він подарував нам  новий професійний і життєвий досвід. Нам під силу зробити, ще більше в розвитку комунальної галузі, благоустрою та соціальної сфери.  Впевнені, що ми це зробимо разом, бо Саврань – це наш спільний дім.
Висловлюю слова глибокої вдячності усім за любов та вірність нашій рідній Саврані.
  Савранчани люблять свята. На території селища проходить  чимала кількість заходів. Але День народження улюбленого селища, це свято особливе. Це свято об'єднує усіх, кому дорога наша рідна Саврань.

Шановні краяни!

  Цьогорічний День народження  ми святкуємо за складних обставин у нашій державі. Останнім часом занадто багато тривожних подій відбулося в країні. Та незважаючи на все, єдність українського народу в черговий раз довела перемогу правди і добра над злом. Всі хто сьогодні в зоні АТО, демонструють високий професіоналізм, патріотизм і безмежну відданість Україні. Серед них є наші батьки, брати, родичі та друзі. Прошу вшанувати хвилиною мовчання пам'ять всіх хто віддав своє життя у зоні бойових дій захищаючи Україну. (Хвилина мовчання)

  Дорогі земляки та гості!
Щиро вітаю вас із 617 річницею заснування нашого селища. Це справжня перлина Одеського краю. Цього урочистого дня сердечно бажаю всім Савранчанам  та гостям миру, впевненості в завтрашньому дні, невичерпної сили та натхнення. Міцного здоровя, достатку та благополуччя вам і вашим родинам. Нехай мрія про щасливе майбутнє українського народу, окрилює вас на нові звершення та добрі починання. Божої вам благодаті та Покрови Пресвятої Богородиці.
 Слава Україні!

Рубаневич Людмила Андріївна, в.о. голова селища

Друк