Сердечні вітання із найпрекраснішим святом весни – Міжнародним жіночим днем 8 березня!

 

Вкотре настало радісне свято – 8 Березня! Повертає тепло, повертає весна, й символічно, що найперше свято присвячене вам і осяяне вами, мов сонцем.
Дорогі наші жінки, дозвольте привітати вас із цим чудовим днем та висловити слова глибокої вдячності, адже на вашій мудрості, силі та терпінні тримається світ. У буднях сьогодення ми часто не помічаємо, скільки прекрасних, розумних, добросовісних, самовідданих жінок працює серед нас.

Ми вдячні вам за красу і ніжність, доброту і щиросердечну чуйність, затишні вечори в колі родини, розумних і талановитих дітей. Саме ви оточуєте близьких людей любов'ю й увагою, і, незважаючи на численні турботи, пов'язані з роботою і родиною, даруєте їм спокій і щастя. Ви не забуваєте ділитися своїм теплом, підтримуючи добрим словом, надихаючи на подвиги, творчість, працю. Заради вас, в ім'я вашого щастя і любові відбуваються і великі діяння, і повсякденні справи.

Здавна повелося, що жінка в українській сім’ї – берегиня. Незважаючи на жодні перипетії життя, жінки народжують дітей і кохають чоловіків, шукають суджених, завмираючи у передчутті щастя… Дбають про тепло і світло, добробут і красу в своїй оселі. І як добре, що у вас є світле весняне і бажане свято – свято надії, краси та мрій.

Дорогі наші жінки!
Наші віддані і надійні друзі, близькі і рідні люди!
Ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі дочки й онучки!

Від імені селищної ради, виконавчого комітету сердечно поздоровляємо вас із прекрасним святом - Міжнародним жіночим днем!
Нехай цей весняний день завжди дарує вам тепло сонячних променів та ніжність перших весняних квітів. Бажаємо вам, дорогі жінки, міцного здоров’я, невичерпної творчої енергії, добра й упевненості у своїх силах, розуміння, кохання та вірності ваших близьких. Нехай там, де ви з'являєтесь, розцвітають посмішки і чуються компліменти.
Будьте улюблені і щасливі!

 Селищний голова В.І.Юзьков

Друк