З Днем Перемоги у Великій Вітчизняній Війні!

Дорогі наші ветерани, трудівники тилу, учасники партизанського руху, жителі та гості селища!

Не було в історії такої війни, як Велика вітчизняна війна. Не тільки тому, що вона була найбільш руйнівною. Що в ній загинули мільйони людей , а насамперед тому, що не лише дорослі, ай зовсім молоді люди, навіть діти ставали в цій війні справжніми героями. Радянські люди воювали на фронті, працювали в тилу, боролися з ворогами в партизанських загонах, у глибокому підпіллі .
Згадаймо сьогодні їх, наших визволителів - тих хто в червні 1941-го зі зброєю в руках піднявся на священну війну з фашизмом, усіх тих радянських людей, хто, як міг, наближав Перемогу, тих хто склав свої голови на полі бою, померли від ран, пропали безвісти і не дочекались радісного весняного дня 9 травня 1945 року.
З кожним роком вас усе менше, шановні ветерани.
З кожним роком усе далі від нас той пам’ятний день Перемоги. У цей день ми вклоняємося ветеранам Великої вітчизняної війни, складаємо вам глибоку синівську шану.
Пам'ять зобов’язує нас всіх цінувати те, за що віддали життя наші діди та батьки.
Сердечно і щиро вітаю Вас із 67- річницею Перемоги, зі святом, яке було, є й завжди буде з нами . Довгих вам років життя, міцного здоров’я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких, усього народу України!

Селищний голова Юзьков В.І.

Друк