Громадські слухання 9 лютого 2017 року

9 лютого в приміщенні Районного будинку культури о 10 годині ранку відбулися громадські слухання. Відповідно до порядку денного, голова селищної ради Дужій С.Г. ознайомив учасників зібрання з роботою селищної ради в 2016 році та окреслив основні напрямки роботи ради в 2017 році (зі звітом та напрямками роботи ви можете ознайомитися на офіційному сайті селищної ради). На слуханнях також звітували депутати селищної ради.

гр1гр3гр4гр5гр6

гр7гр8гр9гр10гр12

Небайдужі та ініціативні громадяни висловили свої пропозиції щодо покращення благоустрою селища. Також, особливу увагу приділили вирішенню такої проблеми, як не сплата громадянами коштів за користування земельними ділянками комунальної власності, як ухиляються від виготовлення землевпорядної документації та укладення договорів. Вирішено, не зволікаючи, продовжувати роботу щодо подання позовів до суду на недобросовісних жителів.

гр2гр13гр14гр15гр16

гр17гр18гр19гр20

На сходці селища виступили також голова Савранської РДА Свічинський В.С. та голова Савранської райради Хапатнюковський С.В., розповіли про перспективи та ідеї розвиту Савранського району та загалом Саврані.

гр21гр22

Депутатський корпус та виконком Савранської селищної ради подякував всім небайдужим землякам, які приймають активну участь у житті селища.
Вирішено звіт селищного голови прийняти до відома.

Друк