Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Савранської селищної ради на 2012-2015 роки

У К Р А Ї Н А

САВРАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

від 15.02.2012 № 223 -VI

Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища Савранської селищної ради на 2012-2015 роки

Відповідно до пункту 22 частини 1 статті 26, п.1 ч.а ст.27, п.п. 2 п.а ч.1 ст.33 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», на виконання Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Закону України «Про відходи», Закону України «Про охорону земель», на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 року № 1147 «Про затвердження переліку видів діяльності, що належать до природоохоронних заходів» та з метою реалізації державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища, Савранська селищна рада,-

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Програму охорони навколишнього природного середовища Савранської селищної ради на 2012-2015 роки (додається).

2. Виконавчому комітету, апарату селищної ради, керівнику ВУЖКГ Шпитко В.І. докладати всіх зусиль по виконанню Програми.

3. Про стан виконання Програми охорони природного навколишнього середовища Савранської селищної ради на період 2012-2015 роки структурні підрозділи селищної ради, ВУЖКГ звітують в рамках звіту про виконання рішення сесії Савранської селищної ради «Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку» за кожен рік.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань бюджету, фінансово – економічних відносин та інвестиційної діяльності та з питань соціально – економічного розвитку, промисловості, будівництва, житлово- комунального господарства, зв’язку, освіти та охорони здоров’я.

Селищний голова В.І.Юзьков

Друк