Про заборону руху великовагового транспорту дорогами комунальної власності Савранської селищної ради

У К Р А Ї Н А

САВРАНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

РІШЕННЯ

від 15.02. 2012 року № 220 -VI

Про заборону руху великовагового транспорту
дорогами комунальної власності
Савранської селищної ради


Відповідно до ст.ст. 26, ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про дорожній рух», Постанови КМ України від 18.01.2001р. № 30 «Про проїзд великогабаритних та великовагових транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та залізничними переїздами», на виконання розпорядження від 24.06.2011р. за № 21/2 «Про обмеження проїзду великовагових автопоїздів дорогами загального користування», рішення сесії Савранської селищної ради від 12.07.2011р. № 113-VI “Про рух великовантажного автотранспорту через смт Саврань та мости які розташовані на території Савранської селищної ради», звернення громадян щодо руху вулицями селища великовагового автотранспорту та нанесення значної шкоди інфраструктурі та майну громадян, враховуючи пропозиції висловлені на засіданні постійної комісії Савранська селищна рада,

ВИРІШИЛА:

1. Заборонити рух великовагового автомобільного транспорту загальною масою понад 20 т дорогами загального користування та комунальної власності Савранської селищної ради, через відсутність відповідних дозволів та погоджень Служби автомобільних доріг та ГУ ДАІ МВС України в Одеській області.
2. Селищному голові Юзькову В.І. звернутись з клопотанням до начальника ДАІ Савранського РВ ГУ МВС України в Одеській області Вдовиченко О.О. про проведення посиленого контролю службою ДАІ дотримання вимог дорожніх знаків 3.15 ( заборона проїзду автомобілів загальна маса яких перевищує вказану на знаку ) перевізниками.
3.Інженеру по благоустрою (Шпитко В.М.) за заявами громадян проводити із залученням фахових спеціалістів комісійні обстеження будівель вулиць прилеглих до маршруту руху великовагового автотранспорту (Малярова, Горького, Калініна, Жовтневої революції) з метою встановлення шкоди заподіяної майну та причинного зв’язку.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань законності, правопорядку, захисту прав громадян .

Селищний голова В.І.Юзьков

Друк