Відбулась робоча зустріч виконуючого обов’язки селищного голови Олега Жируна з директором КНП «Савранська лікарня» Аллою Черноволюк.
Під час зустрічі було порушено низку важливих питань, що стосуються функціонування медичної галузі в громаді. Зокрема, увагу зосередили на забезпеченні медикаментами, поліпшенні матеріально-технічної бази та якості надання медичних послуг мешканцям.
За результатами зустрічі виконуючий обов’язків селищного голови Олег Жирун дав низку додаткових доручень для покращення організації роботи в цьому напрямку.
